Pronájem věžového jeřábu

 

Kontakt:
Vojtěch Moťka
Bílá Lhota 7
783 21 Chudobín
IČ: 74097121
DIČ: CZ8502075824
mobil: 734 324 766
email: info@motka.cz
- opracování dřeva, krovy, dřevostavby, zpracování dat na CNC
Jaromír Šmoldas
mobil: 608 408 174
email: info@motka.cz
- pronájem jeřábů a příslušenství

 

3D návrhy staveb, výrobní dokumentace, statické výpočty

Provádíme 3D projektovou dokumentaci v programu Sema program pro dřevostavby. Už pří nabídce si zákazník může prohlednout svoji střechu a při přesném výškovém a směrovém zaměření můžeme řešit takřka jakýkoli detail krovu. S veškerými výpisy materiálu a ploch. Tyto výkresy jsou jak ke stavebnímu povolení, tak jako hlavní výrobní dokumentace s rozměry a úhly každého prvku krovu. Tato nabídka je určena i realizačním firmám, které chtějí zefektivnit svoji práci.

 

3D návrh střechy nebo dřevostavby

Pro nás je v dnešní době samozřejmostí 3D návrh Vaší střechy nebo dřevostavby, který vypracujeme ke každé nabídce. Děláme to ze tří důvodu

  1. Zákazník si může prohlédnout, jak bude vypadat hotové dílo, případně provést nějaké změny ještě v nabídce
  2. Protože se nejedná jen o 3D obrázky, ale o zjednodušenou výrobní dokumentaci zpracovanou na profesionálním CAD programu, máme jistotu v co nejpřesnější informace pro zákazníka, případně pro objednání materiálu.
  3. Při realizaci zakázky se dřevěná konstrukce vyrábí podle námi zpracované výrobní dokumentace a umožnuje nám dopředu vyřešit spoustu detailů přímo se zákazníkem před samotnou realizací. Tím se vyvarujeme zbytečných komplikací během montáže a čas montáže je co nejkratší.

 

Výrobní dokumentace

Zpracujeme dle Vašeho projektu nebo zaměření stávajícího stavu výrobní dokumentaci k CNC opracování, která se nejčastěji používá na vyřezání KVH hranolů. Celý krov nebo dřevostavbu skládáte jako stavebnici.

Příklad

Realizační firma má svoji zakázku. Kontaktuje nás, po předložení projektové dokumentace a domluvě na veškerých detailech zpracujeme a dodáme realizační firmě výrobní dokumentaci včetně přesných výpisů materiálu a okótovaných výrobních výkresů všech prvků krovu, podle kterých si realizační firma nakoupí materiál. Při samotné realizaci přijede jeden pracovník od nás, který vykreslí veškeré prvky krovu podle výrobních výkresů a poradí při jakýchkoli problémech s výkresovou dokumentací. Pro realizační firmu to znamená úsporu času a problémů, jen si objedná materiál, vyřeže už nakreslené prvky krovu a poskládá jako stavebnici.


Statické výpočty

V rámci celé zakázky zajištujeme statické výpočty autorizovaným inženýrem dle platných norem ČSN a EU pro stavební povolení, řízení atd., ale hlavně kvůli správné dimenzi dřevěných konstrukcí, která se ve většině projektů podceňuje.  K zajištění a zpracování projektové dokumentace Vám doporučíme projektanta.

Ukázky 3D návrhů (16 fotografií)