Pronájem věžového jeřábu

 

Kontakt:
Vojtěch Moťka
Bílá Lhota 7
783 21 Chudobín
IČ: 74097121
DIČ: CZ8502075824
mobil: 734 324 766
email: info@motka.cz
- opracování dřeva, krovy, dřevostavby, zpracování dat na CNC
Jaromír Šmoldas
mobil: 608 408 174
email: info@motka.cz
- pronájem jeřábů a příslušenství

 

Dřevostavby

Dřevostavby jsou stále oblíbenější a mají spoustu předností před běžnými zděnými systémy - vynikají hlavně rychlostí výstavby, suchým procesem výstavby, menším obestavěným prostorem, lepšími tepelnými vlastnostmi.

Dřevostavba se zakládá na betonové desce nebo na betonových pásech. Je možné použít i zemní vruty. Na betonové desce se namontují jen stěny u základových pásů a zemních vrutů se montuje dřevěná stropní konstrukce se zateplením a zvýšenou úpravou proti vlhkosti.

Dřevostavby vyrábíme a montujeme letmou montáží, to znamená přímo na stavbě. Rámová konstrukce stěny je z KVH profilů šířky 160mm, které jsou spojeny pomocí pevnostních vrutů. Opláštění stěny rámové konstrukce z vnitřní strany je s OSB s lepenými spoji - tato vrstva funguje jako parobrzda. Na OSB se namontuje rošt pro instalace a po instalacích se zaklopí sádrovláknitou deskou.

Opláštění rámové konstrukce z vnější stěny je z dřevovláknité izolace, na kterou se montuje provětraná fasáda nebo prodyšná kontaktní fasáda. Do vzniklé dutiny se vkládá izolace v rohožích nebo foukaná celulóza. Poradíme Vám s výběrem montované dřevostavby, zhotovíme 3D návrh  případně doporučíme projektanta ke zpracování projektové dokumentace. Každý projekt řešíme dle potřeb zákazníka v různých stadiích rozpracovanosti.

V případě zájmu o realizaci  Vám vyhotovíme cenovou nabídku na základě předložené projektové dokumentace, popřípadě na základě prohlídky se zaměřením stavby a návrhem prováděcího řešení včetně 3D projekce.  Ucelenou nabídku doplníme okapovým systémem STRUGA. Zajistíme provedení statických výpočtů autorizovaným inženýrem dle platných norem ČSN a EU, případně doporučíme projektanta ke zpracování projektové dokumentace. Každý projekt řešíme dle potřeb zákazníka v různých stadiích rozpracovanosti.

Ke dřevostavbám doporučujeme kvalitní tepelná čerpadla pro dřevostavby od české firmy TC MACH.

Reference dřevostaveb (28 fotografií)