Pronájem věžového jeřábu

 

Kontakt:
Vojtěch Moťka
Bílá Lhota 7
783 21 Chudobín
IČ: 74097121
DIČ: CZ8502075824
mobil: 734 324 766
email: info@motka.cz
- opracování dřeva, krovy, dřevostavby, zpracování dat na CNC
Jaromír Šmoldas
mobil: 608 408 174
email: info@motka.cz
- pronájem jeřábů a příslušenství

 

Dřevěné krovy pro nové i starší domy

Stavíte si svůj vysněný domov a potřebujete kvalitní nosnou konstrukci střechy? Nebo máte starší domek a chcete ho zrekonstruovat? Obraťte se s tímto problémem na nás a my Vám ho pomůžeme co nejrychleji vyřešit. 

Jedna z nejdůležitějších věcí při stavbě domu je mimo jiné i výdrž Vaší střechy. Pod velkým nánosem sněhu v zimě je kvalitní provedení konstrukce dobrým důkazem správnosti Vaší volby při výběru odborníků na krovy. Ti Vám také přizpůsobí sklon střechy podle výskytu srážek v oblasti, kde bydlíte. Čím více srážek, tím větší sklon musí střecha mít. Pokud toužíte po prosluněném podkroví, není pro nás problém zajistit Vám vikýře, nadstřešní konstrukce z kvalitního dřeva.

Krovy pro novostavby

 

Opravy střešních krovů, repliky

Staré krovy mohou být cenným důkazem o vysoké zručnosti našich předků, nabízíme Vám proto možnost vybrat si lokální opravu krovu, kdy se vymění pouze ta část krovu, kterou potřebujete nahradit. V souvislosti s tímto Vám pak k nabídce vypracujeme tzv. 3D projektovou dokumentaci, která Vám poslouží pro lepší představu Vašeho nového krovu. Případným změnám či diskuzím pak již nic dalšího nebrání. Pokud je ovšem krov na Vašem domě zcela poškozen, zajistíme Vám novou a dokonalou repliku. 

Obvyklým problémem zhoršení kvality krovu je vlhkost, která je většinou pouze lokální záležitostí, není tedy zasažen celý krov, ale pouze jeho části. S tím také bohužel souvisí rozšíření nejrůznějších plísní, hub a dalších škůdců. U starých domů se můžete setkat také s protipožárním lakem, který časem spíše nosné trámy poškozuje, než chrání. Je třeba se těmto věcem vyvarovat a využít naší moderní účinné impregnace, která Vašemu krovu zajistí vysokou ochranu.