Pronájem věžového jeřábu

 

Kontakt:
Vojtěch Moťka
Bílá Lhota 7
783 21 Chudobín
IČ: 74097121
DIČ: CZ8502075824
mobil: 734 324 766
email: info@motka.cz
- opracování dřeva, krovy, dřevostavby, zpracování dat na CNC
Jaromír Šmoldas
mobil: 608 408 174
email: info@motka.cz
- pronájem jeřábů a příslušenství

 

Plechové střešní krytiny

 

                                                                       

Do plechových střešních krytin zahrnujeme profily taškové (VILANO, ALLANO,PLATINO, PLATINO ECO, VELLO), drážkové (PANEL, FALC) , trapézové (T8, T14, T18, T35) a tvarované plechové šablony (SCANDINAVIA, SAVANNA)

Plechové střešní krytiny mají nízkou hmotnost, což je výhodou oproti pálené a betonové střešní krytině. Vyrábí se v mnoha tvarech, barvách a povrchových úpravách, většinou ve formě pásů (mimo plechové šablony). Záruky na plechové střešní krytiny jsou poskytovány  v závislosti na druhu materiálu a povrchové úpravě. Životnost těchto krytin se odvíjí právě od použité povrchové úpravy, kvality plechu a také místa, kde se plechová krytina nachází. Realizace plechové střešní krytiny se provádí zejména na laťování.

Všechny dostupné střešní profily dokážeme vyrobit z hliníku nebo několika tříd oceli. Jednotlivé ocelové materiály se od sebe liší délkou záruky, životností a technickými parametry. Volba kvalitního materiálu je tím nejzásadnějším rozhodutím ve výběru plechové střechy.

 

Třída záruka materiál/stálobarevnostPovrchová úprava
Standard 10/2 polyester lesklý * polyester mat hrubozrný
Premium 30/10 colofer mat * premum mat * polyester
Prestige 50/15 crown bt
Prestige  50/20

mica bt * pural mat

Prestige  neomezená/20 ceramic mat
Aluminium 50/15 polyester mat hrubozrný * polyester mat hrubozrný stucco
Aluminium 50/15 clean Al * clean Al stucco* polyester lesklý

 

BRATEX ALUMINIUM - materiál z produkce norského zpracovatele hliníku, společnosti Hydro, je slitina hliníku, manganu a hořčíku. Pečlivě dosažený poměr stopových prvků značně zvyšuje tvrdost a pevnost hliníkového plechu. Životnost hliníkových krytin se odhaduje na více než 100 let. V této třídě poskytujeme písemnou garanci záruk 50 let na materiál a 15 let na stálobarevnost laku. Hliník je nerezavějící materiál a právem je považován za střešní krytinu budoucnosti.

TŘÍDA PRESTIGE - švédské materiály od společnosti SSAB jsou považovány za dlouhodobě nejkvalitnější ocelové materiály pro výrobu střešních krytin s nejvyššími garantovanými zárukami. Švédské oceli jsou charakteristické vysokým obsahem čistého železa, vysoké míře pozinkování a trvanlivosti vrchních polyesterových a polyuretanových laků. V roce 2014 se součástí SSAB stala společnost Ruukki, vyrábějící vysoce kvalitní ocelové materiály a rozšířila tak sortiment SSAB.

TŘÍDA PREMIUM  - dodavatel Voestalpine je moderní rakouská huť působící v Linci. Spolupráce s Voestalpine trvá od roku 2006 a přináší stále širší okruh spokojených zákazníků. Materiál z rakouské huti je velmi solidní alternativa ke klasickým polyesterovým nátěrům. Materiály voestalpine jsou k dispozici v hrubozrnném matovém laku s označením Colofer Mat. Speciálním materiálem v této třídě je ocelový plech Colofer Vario s texturou dřeva „Zlatý dub“, nyní nově i ve verzi Zlatý dub -3D-.

TŘÍDA STANDARD je spojením kvality obecně dostupné na trhu a konkurenceschopné ceny při zachování technických, jakostních i užitkových parametrů. Pro výrobu střešních krytin třídy Standard využíváme materiál od různých evropských dodavatelů. Třída Standard je charakteristická populárními lakýrnickými nátěry s širokou barevnou škálou.

V případě zájmu o realizaci střechy BRATEX Vám vyhotovíme cenovou nabídku na základě předložené projektové dokumentace, popřípadě na základě prohlídky se zaměřením stavby a návrhem prováděcího řešení včetně 3D projekce.  Ucelenou nabídku doplníme okapovým systémem STRUGA. Zajistíme provedení statických výpočtů autorizovaným inženýrem dle platných norem ČSN a EU, stejně tak i zpracování projektové dokumentace.

Galerie - plechové střešní krytiny (14 fotografií)

Typy - krytina BRATEX (13 fotografií)