Pronájem věžového jeřábu

 

Kontakt:
Vojtěch Moťka
Bílá Lhota 7
783 21 Chudobín
IČ: 74097121
DIČ: CZ8502075824
mobil: 734 324 766
email: info@motka.cz
- opracování dřeva, krovy, dřevostavby, zpracování dat na CNC
Jaromír Šmoldas
mobil: 608 408 174
email: info@motka.cz
- pronájem jeřábů a příslušenství

 

Střechy a střešní plášť

Správně fungující střecha má za úkol ochránit dům před nepřízní počasí, čímž je vystavena extrémním podmínkám, kterým musí odolat. Rozlišují se podle tvaru na střechy sedlové, valbové, polovalbové, křížové, pultové a spoustu kombinací těchto variant

Každá střecha se skládá z dřevěné konstrukce (krovu) a střešního pláště.  Střešní plášť je sestaven z několika vrstev - kontaktní difúzní folie, střešní latě, krytina. Inteligentní střešní systém obsahuje nejen krytinu, ale i široký sortiment střešních doplňků, které splní všechna vaše očekávání od nové střechy.  Nedílnou součástí každé střechy je okapový systémDifúzní folie může ležet na bednění nebo se dotýkat tepelné izolace, zakládá  se na okapnici, která tvoří pevnou okapovou hranu folie. Spoje folie se u zatepleného podkroví slepují oboustrannou lepící páskou kvůli lepší neprovzdušnosti. Na folii jsou připevněny kontralatě pomocí hřebíků a spoj mezi kontralatí a difúzní folii je přelepen lepidlem nebo těsnící páskou kvůli těsnosti hřebíků, které prochází difúzní folii. Na kontralatě se připevní střešní lať v určitých vzdálenostech dle typu střešní krytinyKrytiny rozdělujeme na pálené a betonové střešní krytiny a plechové střešní krytiny. Při stavbě či rekonstrukci střech jsou vhodné ochranné sítě.

Nabízíme dodávku a montáž střechy na klíč na novostavbách i starých domech včetně demontáže a zednického zapravení. Správně fungující střecha je základem každého domu. A proto je lepší všechny detaily řešit s jednou firmou.

V případě zájmu o realizaci Vám vyhotovíme cenovou nabídku na základě předložené projektové dokumentace, popřípadě na základě prohlídky se zaměřením stavby a návrhem prováděcího řešení včetně 3D projekce.

Zajistíme provedení statických výpočtů autorizovaným inženýrem dle platných norem ČSN a EU, stejně tak i zpracování projektové dokumentace

 

Galerie - střechy a střešní plášť (23 fotografií)

Difuzní folie, pásky (4 fotografií)