Pronájem věžového jeřábu

 

Kontakt:
Vojtěch Moťka
Bílá Lhota 7
783 21 Chudobín
IČ: 74097121
DIČ: CZ8502075824
mobil: 734 324 766
email: info@motka.cz
- opracování dřeva, krovy, dřevostavby, zpracování dat na CNC
Jaromír Šmoldas
mobil: 608 408 174
email: info@motka.cz
- pronájem jeřábů a příslušenství

 

Střešní krytiny pálené a betonové

 

                                                                                     

•  nabízí vynikající poměr ceny a kvality

• ze  široké nabídky modelů, barev a povrchových úprav si vybere každý zákazník

• široká nabídka příslušenství střešního systému, barevně a tvarově sladěná s krytinou - kompletní program originálních střešních doplňků pro  vyřešení každého detailu střechy.

• 30-ti letá záruka na materiál a 15-ti letá záruka na funkčnost střešního systému

 

BETONOVÉ STŘEŠNÍ TAŠKY BRAMAC jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin: písku, vody, portlandského cementu a pigmentů oxidu železa. Betonová krytina je pevná,trvanlivá, mrazuvzdorná, tlumí vnější hluk. V průběhu let se pevnost krytiny zvyšuje. Povrchová úprava betonových tašek zahrnuje širokou nabídku od přírodního povrchu, přes standardní dvojitou povrchovou úpravu, povrch s ochrannou vrstvou Protectoru až po STAR, který představuje novou technologii výroby střešních tašek. Je tedy možné volit povrch od hrubé struktury až po ideálně hladký povrch. Široká škála barev, od přírodních tónů až po neotřelé barvy jako je např. granit metalic a rozmanitost profilů tašek uspokojí i ty nejnáročnější požadavky.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

PROTECTOR = Zvýšená ochrana střechy před zašpiněním, mechem, řasami i povětrnostními vlivy. Zvýšená odolnost.

PROTECTOR PLUS = Hladký povrch. Zvýšená odolnost před usazováním nečistot, mechů a řas. Zvýšená ochrana před extrémními vlivy životního prostředí. Dlouhodobá ochrana původní barevnosti.

TECHNOLOGIE STAR = Nová technologie výroby střešních tašek. Výrazně hladký povrch, estetický vzhled krytiny. Zvýšení odolnosti před zašpiněním a usazováním mechů. Zvýšená ochrana střechy před povětrnostními vlivy. Do povrchu integrované pigmenty bránící přehřívání střechy. Exkluzivní barvy.

 

KERAMICKÉ STŘEŠNÍ TAŠKY BRAMAC Život v souladu s přírodou, jedinečnost, bezpečí.

Již tisíciletí jsou keramické střešní tašky symbolem pro krásu a přirozenost. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin, německá kvalita - výroba v Německu z prvotřídních surovin a propůjčují vašemu domovu klasický šarm, dojem přírodního tepla a jistoty. Bohatý výběr z typů a barev vtisknou vaší střeše jedinečný charakter. Ten, pro koho jsou důležité jistota a bezpečí, jedinečnost a krása, se rozhodne pro keramické střešní tašky Bramac. Je to volba tradice, nejstaršího stavebního produktu, který je vyráběn nejmodernější technologií.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA čtyři povrchové úpravy:

režná - jde o základní provedení, kdy je povrch tvořen stejným materiálem jako celá hmota tašky

engoba -  na vysušenou tašku je před vypálením nastříkána směs jílů - díky jejich struktuře (jemnější částice než cihlářská hlína) získá povrch jednak specifické barvy, ale hlavně dosáhne daleko nižší pórovitosti. Taška je méně nasákává a lépe odolává usazování mechů a nečistot.

glazura, glazura TOP-LINE -  nejkvalitnější ale také najnákladnější provedení pálených střešních tašek. Na vysušenou tašku je nastříkán keramický jíl a ten při vypálení vytvoří slinutý a blýskavý povrch. Pórovitost je téměř nulová, voda i nečistoty nemají šanci se na tomto povrchu udržet a jsou hned odváděny pryč. Tato povrchová úprava má největší trvanlivost

 

V případě zájmu o realizaci střechy BRAMAC Vám vyhotovíme cenovou nabídku na základě předložené projektové dokumentace, popřípadě na základě prohlídky se zaměřením stavby a návrhem prováděcího řešení včetně 3D projekce.  Ucelenou nabídku doplníme okapovým systémem STRUGA. Zajistíme provedení statických výpočtů autorizovaným inženýrem dle platných norem ČSN a EU, stejně tak i zpracování projektové dokumentace


Galerie - střešní krytiny (9 fotografií)

Typy - střešní krytina BRAMAC (7 fotografií)