Pronájem věžového jeřábu

 

Kontakt:
Vojtěch Moťka
Bílá Lhota 7
783 21 Chudobín
IČ: 74097121
DIČ: CZ8502075824
mobil: 734 324 766
email: info@motka.cz
- opracování dřeva, krovy, dřevostavby, zpracování dat na CNC
Jaromír Šmoldas
mobil: 608 408 174
email: info@motka.cz
- pronájem jeřábů a příslušenství

 

Střešní okna

Střešní okna se používají k prosvětlení obydlených podkroví místo střešních vikýřů. Vyrábí se v široké škále velikostí a různými typy zasklení od obyčejných dvojskel až po nízkoenergetická trojskla se samočistící schopností, protihlukové, snížení intenzity přehřívaní a další.

Střešní okna jsou dřevěná a plastová. Dřevěná jsou s transparentním lakem, který se musí po čase udržovat a nejsou vhodné do vlhkých prostor jako koupelny. Plastová střešní okna jsou standardně vyráběna v bílé barvě, ale dají se objednat i v dekorech dřeva. A jsou téměř bezúdržbová. Oplechování se objednává zvlášť a není součástí střešního okna a standardně je vyráběno v eloxovaném šedém hliníku, dá se objednat i měděné nebo z titanzinku. Střešní okna realizujeme i v rámci střechy na klíč. V rámci stavby (dřevostavby, roubenky, sruby) vždy řešíme i projektové návrhy a konzultaci se zákazníkem pro případné úpravy.

Máme kyvná střešní okna, výsuvně kyvná střešní okna a výklopná/kyvná střešní okna všechna otevírání mají kliku ve spodní části. Střešní okna se ve standardu vyrábí se zatepleným rámem, který je namontovaný na rámu okna, s přípravou na připojení parozábrany. 

Galerie - střešní okna (18 fotografií)